Puhastusteenused Tartus firmadele ja korteriühistutele

Arrak halduse-hoolduskoristusteenused
Sisekoristus

Pakume äripindadele ja korteriühistutele hoolduskoristust. See on mugav lahendus inimestele, kes ei taha puhtuse pärast muretseda. Teeme kõik selleks, et lahendus teile oleks sobiv. Üldjuhul teostatakse koristus väljaspool kliendi tööaega. 

Välikoristus

Puhas väliterritoorium on igale majale ja ettevõttele visiitkaardiks. Hoolitseme selle eest nii suvel kui talvel. Samuti teostame muruniitmise, talvel liivatame teed ja vajadusel suure lumega leiame ka traktori ja veoki, kes lume ära veavad

Välikoristus- Puhastusteenused Tartus
Eripuhastustööd annavad tihti silmaga väga nähtava tulemuse- Puhastusteenused Tartus
Eripuhastustööd

Eritööd on enamasti puhastustööd, mis on enamasti ühekordsed ning need teostatakse vajadusel. Hoolimata pidevast hoolduskoristusest tuleb põrandatele teha süvapesu, vahatada, pesta aknad jne. Teostame ka diivanite puhastamist, vaipkatete pesu, teeme ürituste järgnevat puhastust jms.

Hügieenitarvikutega varustamine

Varustame oma kliente vastavalt nende soovile kätekuivatuspaberiga ja nende hoidikutega, WC paberiga ja nende hoidikutega, seebiga ning seebidosaatoritega, õhuvärskendajaga, desovahenditega, maskidega jms.

Varustame teid vastavalt soovile kõigi hügieenitarvikutega- Puhastusteenused Tartus
Autosalong, enne ja pärast keemilist pesu- Puhastusteenused Tartus
Autosalongide keemiline puhastus

Puhastame keemilise pesuga teie auto istmed, lae, uksepolstrid, põranda. Me teostame selle töö teie juures, seega ei pea te mõtlema, et vaja auto ära viia ja järgi minna. Selleks vajame ainult vett ja elektrit. Ülejäänud asjad on meie poolt.

Tiimipealik Aime

Arrak Halduse- Aime Haljak

Aime omab juba üle 10 aastast kogemust koristusteenuse ostutamise vallas. Seda nii ise töid tehes, kui töid juhtides. Nimelt, lisaks igapäevasele töökogemusele on ta omandanud kutse puhastusteenindaja-juhendaja 4 ja puhastustööde juht 5 taseme. Ehk kaks kõige kõrgemat taset. 

Aime veab oma ettevõtet Raume OÜ, mis tegeleb erinevate heakorrateenustega. 

Aime põhimõte on pakkuda kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Ka kõige nõudlikum klient peab jääma teenusega rahule. Samuti peavad ka töötajad olema hoitud- varustatud kaasaegsete  vahendite ja tarvikutega ning olema avatud kõigele uuele. 

Võta meiega ühendust

E- post: aime@halduse.ee

Telefon: +372 55 49 445

    *tärniga tähistatud väljad on nõutud