Korteriühistu haldus

Nagu eelnevalt öeldud, oleme pikalt olnud tellija poolel ja oleme kokku puutunud pea kõigi murede ja probleemidega, mis on olnud. Korteriühistu loomine, korteriühistu juhatus, ettevõtlus, raamatupidamine ning kinnisvara haldus- neid kogemusi on meil juba pea 10 aastat. Korteriühistu haldus on see, millega tegelemine võtab meil silma särama.


Katame enda teenusega kõik olulise- korteriühistu haldamise ja korteriühistu raamatupidamise ning osutame ka korteriühistu revideerimise teenust. Kui teil juhtub olema mure, siis on sellega vaja tegeleda kohe. Järjekord ei ole teie jaoks oluline kui kraan tilgub. Selle lahenduse leidmine on teie jaoks prioriteet ja sama ka meie jaoks. Olgu see mure seotud siis mõne kraaniga või on vaja koostada juriidiliselt korrektne vastus. Meil on võimalus oma koostööpartnerite hulgast leida see, kes saab reageerida võimalikult kiiresti. Meie kutsetunnistusega haldur aitab igas küsimuses.

Võta meiega ühendust, kui soovid lihtsalt nõu või kui mõtled, mis meie teenus sinu jaoks maksta võib

Me teenindame järgnevaid linnu ja asulaid Tartu ja Tartumaal: Tartu linn, Tartu maakond, Tartu vald, Luunja ja Luunja vald, Kambja ja Kambja vald, Nõo ja Nõo vald, Elva ja Elva vald