Üürimajade haldus

Üürimajade haldus on tihti kombinatsioon kahest- üürikorteri haldusest ja korteriühistu haldusest. Lõpptulemusena peab omanikule säilima korralik maja ja korralik rahavoog hõivatud korterite näol.

üürimajade haldus

Korralik maja eeldab korralikku rahavoogu ja võibolla ei käi need kaks asja alati käsikäes, aga anname omaltpoolt alati parima, et saame kombineerides leida parima lahenduse. Parima lahenduse just, et maja omanik oleks rahul ja üürnikul oleks hea.

Üürimajade haldus teenusena, on meil suhteliselt uus tegevusala, sest ega neid üürimaju pole Eestis palju olnud. Arusaamad üürimajade haldusest on väga erinevad. Proovime need kaks asja nüüd ühendada, ning vabastada sinu jaoks aega majade haldusest ning samas, on hea, kui on olemas halduri näol niiöelda kõrvaltvaataja pilk, kes oskab nõu anda ning välja tuua, mis on kriitiline, mis mitte.

Me teenindame järgnevaid linnu ja asulaid Tartu ja Tartumaal: Tartu linn, Tartu maakond, Tartu vald, Luunja ja Luunja vald, Kambja ja Kambja vald, Nõo ja Nõo vald, Elva ja Elva vald